Η Εθνική Ελλάδος LACROSSE στην Θεσσαλονίκη - Προπονητικό σεμινάριο
Αρχική / Ενημέρωση / Η Εθνική Ελλάδος LACROSSE στην Θεσσαλονίκη - Προπονητικό σεμινάριο

Η Εθνική Ελλάδος LACROSSE στην Θεσσαλονίκη - Προπονητικό σεμινάριο

Η Ελληνική Ομάδα Lacrosse ανδρών αποτελούμενη απο Έλληνες των ΗΠΑ Ελληνικής καταγωγής, θα έρθει στη Θεσσαλονίκη απο 8-11 Ιουλίου για μια σειρά απο προπονήσεις και Σεμινάρια καθ'οδόν προς το Ισραήλ για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Lacrosse.

Οι προπονήσεις θα γίνουν στο γήπεδο ποδοσφαίρου του Κολεγίου ΑΝΑΤΟΛΙΑ τις παρακάτω μέρες και ώρες:
Κυριακή 8/7 5-7μμ
Δευτέρα 9/7 και Τρίτη 10/7 1-3μμ και
Τετάρτη 11/7 στις 8:30 πμ.

Με την ευκαιρία της παρουσίας της ομάδας και των προπονητών, θα γίνει ένα σεμινάριο προπονητικής για φοιτητές ΤΕΦΑΑ και γυμναστές, τη Δευτέρα και την Τρίτη απο τις 5-7μμ.

Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν, να στείλουν ονοματεπώνυμο και τη μέρα που επιθυμούν (μπορούν και στις 2) στο "sports@act.edu" μέχρι 30 Ιουνίου.

Ημερομηνία:
Παρ, 06/22/2018