ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ TAE KWON DO
Αρχική / Ενημέρωση / ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ TAE KWON DO

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ TAE KWON DO

Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες παρελθόντων ετών που οφείλουν Θεωρία ή/και Πράξη (Α΄ ή/και Β΄ εξαμήνου) και επιθυμούν να εξετασθούν, πρέπει να προσέλθουν την :

• Πέμπτη 24.01.2019 και ώρα 11.00-13.00 π.μ.

στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο (Αίθουσα Π45) για την
εξέταση του πρακτικού μέρους.

• Πέμπτη 07.02.2019 και ώρα 11.00-13.00 π.μ.

στην αίθουσα ΤΑΞΥΠ 3 για την εξέταση της θεωρίας (A΄
& Β΄ εξαμήνου).

Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες οφείλουν να επικοινωνήσουν απαραιτήτως με τον διδάσκοντα (kostbeis@phed.auth.gr), το αργότερο μέχρι την τελευταία Τρίτη πριν από κάθε εξέταση (έως 22/1 για την πράξη και έως 5/2 για την θεωρία), για να δηλώσουν την συμμετοχή τους συγκεκριμένα για το εξάμηνο που επιθυμούν να εξετασθούν.

Ο Υπεύθυνος του μαθήματος
Κωνσταντίνος Μπέης